300 g tej,50 g vaj,20 g friss élesztő,20-60 g cukor,550 g kenyérliszt,fél tk só,1 egész tojás+ 1 sárgája/ez lehet 3/,2 dl 30%-os habtejszín.
Dagasztás, kelesztés után a fonás következik saját belátásunk szerint fomázunk/lehet 3-as,4-es,6-os fonás/Fonás után 2x lekenjük az egész tojással,hogy szép fényes legyen.Közben 2x20-25 percig kelesztjük.Kb. 30 percig sütjük.
Fonás után kalácsformára igazítjuk.
A fenti hozzávalókból 10 perc alatt szép sima tésztát dagasztunk. Lehet géppel, de én kézzel csináltam. Kiolajozott edényben 1 órát kelesztjük, majd belehelyezzük a tepsibe. A...
Elkészítési idő: 100 perc Nehézség: Közepes
A meghámozott, kockákra vágott krumplit megfőzöm sós vízben. Mikor puha leöntöm a vizet és áttnyomom krumplinyomón /ha v.kinek nincs lereszelheti apró reszelőn/. Hagyom teljesen ki...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű