40 dkg liszt
1 ráma margarin
10 dkg reszelt sajt
1 db tojás
tejföl
só
Egy éjszakát a hűtőben pihentetjük,vékonyra kisodorjuk.Tojással megkenjük,reszelt sajttal megszórjuk, négyzetekre vágjuk, 180-190 fokon előmelegített sütőben sütjük.
Lehet rá kömény,szezám mag.
A lisztet elkevered a vajjal, sóval, szódával. A közepébe mélyedést készítesz beleteszed először a tejfölt, majd a tojások sárgájával jól elkevered, és összedolgozod a lisztel az e...
Elkészítési idő: 1 ó Nehézség: Könnyű
Az élesztőt 1 dl tejben felfuttatjuk, liszttel sóval 5 dkg zsírral és a szükséges mennyiségű tejjel rétestésztát gyúrunk.Jól kidolgozzuk és vékonyra kinyújtjuk.Rákenjük a darált te...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű