Tészta:
30 dkg finomliszt
1 sütőpor
10 dkg porcukor összekeverem
25 margarin belemorzsolom
1 egész tojás
reszelt citrom héj
Töltelék:
15 dkg porcukor
3 tojássárgája kikeverem
15 dkg darált dió
3 tojás felvert habja
A hozzávalókból tésztát gyúrok. Ragadhat, kevés lisztet szórok rá és min. 1 órára hűtőbe teszem.
Kicsit átgyúrom. Elfelezem.
Felét kinyújtom és tepsibe fektetem, megkenem lekvárral.
Ráöntöm a tölteléket.
Másik feléből rudakat sodrok és berácsozom.Megkenem felvert tojással a rácsokat.ű
Előmelegített sütőben kb 25 percig sütöm.
A sütihez valókat összegyúrjuk, diónyi golyókat veszünk belőle. Tepsire ültetjük, az ujjunkkal vagy fakanálvégével kis lyukakat nyomunk bele (ne mélyen, sülés közben kicsit lapulni...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tojás sárgàját az édesítővel habosra verjük, majd hozzáadjuk a lisztet, sütőport és vizet. A tojas fehérjét kemény habbá verjük és óvatosan belekeverjük a tésztába. 170 fokon süt...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Keverd össze mindet. Sütőpapíron csinálj korongokat belőle, és süsd 190C-on 15 percig.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű