4 pár virsli,5 dkg sütőmargarin,1 ek liszt,3 tojás,só,bors, 10 dkg reszelt sajt.
A margarint felolvasztom és megpirítom benne a lisztet.Folytonos keverés mellett,felöntöm 3 dl vízzel és 10 percig főzöm.Ha ki hűlt,hozzáadom a tojások sárgáját és krémszerűvé keverem.Ízesítem a fűszerekkel,majd a felvert tojások fehérjét is beleforgatom.Kikenek 1 tűzállótálat és leterítem a karikákra vágott virsliket,majd ráöntöm a masszát.Megszórom reszelt sajttal és és beteszem a sütőbe. Kb 20 percig sütöm.Vajas krumplival tálalom.
A tésztát kifőzöm és hideg folyóvíz alatt teljesen átöblítem. A kevés vajon üvegesre pirítom a durvára vágott hagymát, majd hozzáadom a zöldségeket, és a fűszerekkel ízesítem. Az...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A vizet az olajjal és a sóval felforraljuk, beleengedjük a lisztet és jól összekeverjük, a tésztának el kell válnia az edény falától. Levesszük, langyosra hűtjük, és egyenként bele...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
olaj+hagyma-->pírítom+csirkemell-->Aztán minden hozzávalót összekeverni-->Sütőbe :)
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű