- fél liter tej
- 2-3 ek. étkezési keményítő (lehet helyette lisztet is használni, én most felerészben rizslisztet tettem bele)
- 3-4 ek. nádcukor/cukor
- 2 ek. kakaópor
- 10 dkg csokoládé (ét- vagy tej, amelyiket szeretjük)
- 8-10 dkg vaj
- diszítéshez néhány db. babapiskóta
Egy lábosban- ha nem kívánunk duplán mosogatni, akkor abban, amelyikben főzni fogjuk- összekeverjük a keményítőt (lisztet), a kakaópor és a cukrot, majd kis tejjel csomómentesre keverjük. Hozzáadjuk a többi tejet is és sűrűsödésig főzzük. Közben a csokit is beledaraboljuk.
Ha levettük a tűzről, a vajat is belekockázzuk és jól elkeverjük benne. Babapiskótával bélelt desszertes poharakba csorgatjuk és kihűtjük. Persze díszíthetjük tejszínhabbal és mandarinnal vagy egyéb gyümölcsökkel is. Az egész művelet nem tartott tovább negyed óránál!
A tojások sárgáját a kétféle cukorral habosra kavarjuk. Akkor jó, ha a cukor elolvadt, a massza kifehéredik és tejföl sűrűségű. A jól lehűtött krémsajtot hozzáadjuk, majd a martini...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1. A lisztet összekeverem a cukrokkal, a sütőporral és a citrom reszelt héjával, majd elmorzsolom a margarinnal, hozzáadom a tojássárgákat, majd annyi tejfölt gyúrok hozzá, hogy eg...
Elkészítési idő: 30perc Nehézség: Könnyű