Omlós meggyes pite
30 dkg liszt
10 dkg cukor
15 dkg rámamargarin vagy vaj
1 db tojás
1 cs sütőpor
1 csipet só
1 evőkanál kanál tejföl
töltelék
1 kg jó minőségű meggy
2 cs, vaníliás cukor plussz ízlés szerint cukor
1 cs őrölt fahéj
Az egészet összegyúrom és kb fél órát pihentetem
ketté vágom majd lisztezett deszkán kinyújtom
majd sodró fa segítségével az egyik felét a tepsi aljára teszem
megszórom zsemlemorzsával.
kb 1 kg meggyet (még nyáron eltettem a fagyasztóban)
Lecsepegtetem 2 db vaníliás cukorral (ez finom édes meggy volt
ki milyen édesen szereti) és 1 csomag fahéjjal összekeverem.
a tésztára egyengetem majd a tészta másik felével betakarom.
Az aljáig szurkálom villával,hogy a gőz eltávozzon.
kb. 170 fokon szép barnára sütöm és meghintem porcukorral!
A tepsi kisebb 22X32
Jó étvágyat!
Gépi habverővel jól keverjük ki a tojást, a cukrot, és a lágy margarint. Adjuk hozzá a tejfölt, majd felváltva a tejet, és a sütőporos lisztet is. A masszát öntsük sütőpapíros teps...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A száraz hozzávalókat egy nagy tálban összekeverjük. Hozzáadjuk a puha margarint és szétmorzsoljuk a liszttel. Hozzáadjuk a maradék hozzávalókat is, majd összedolgozzuk. A tészt...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű