Képviselőfánk muffin ;) :D
12 db muffinhoz:
3 tojás
20 dkg liszt
9 dkg cukor
7 dkg búzadara
12dkg margarin
2 vaniliás cukor
4 evőkanál tej
2 csapott teáskanál sütőpor
csipet só
A krémhez: 4 dl tej ,1 csomag vaníliás pudingpor, 4 kanál cukor, 2 dl tejszín.
A tészta hozzávalóit összekeverjük, muffin sütőbe adagoljuk ....180 fokon kb.15-20 perc alatt megsütjük....sütőfüggő.
A pudingot megfőzzük kihűtjük majd összekeverjük a felvert tejszínnel! A muffinok tetejét levágjuk és habzsák segítségével beletöltjük a
A palacsintához valókat összekeverjük, kisütjük, megtöltjük kakaóval és fahéjjal, majd feltekerjük (készíthetjük túróval vagy lekvárral is). A tejjel és a cukorral megfőzzük a pud...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Simára keverjük a tejfölt a cukorral, felengedjük a borral és beleöntjük a meggyet a levével együtt. Jól behűtve tálaljuk.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1. A tojásokat habosra keverjük a cukorral, hozzákeverjük az olajat és a tejet, majd a sütőporral elkevert lisztet is. Két részre osztjuk: az egyikbe belekeverjük a 2 evőkanál kaka...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű