6 csirkecomb (alsó, felső)
6 gerezd fokhagyma
50 dkg burgonya
4 sárgarépa
rozmaring
1 teáskanál reszelt gyömbér
só, bors
olaj
A húst megmossuk, kettőbe vágjuk, hogy külön legyen az alsó- felső része. A zúzott fokhagymát és a gyömbért 0,5 dl olajba keverjük és rákenjük a húsokra, fűszerezzük. A zöldségeket meghámozzuk, felszeleteljük és kiolajozott tepsibe tesszük, megszórjuk a fűszerekkel és összekavarjuk, hogy mindenhova jusson belőle. A húsokat ráfektetjük és pár csepp olajat eloszlatunk rajtuk. Egy dl vizet öntünk rá és letakarjuk alufóliával, 180 fokos sütőben 30 percen át sütjük, majd levesszük a fóliát, megforgatjuk a húsokat és nagyjából 40 perc alatt készre sütjük.
1. Kezdjük a kuszkusz/kamu hús elkészítésével. Öntsd a csésze kuszkuszt, vagy kamuhúst a keverőtálba, majd ugyanazt a csészét töltsd meg vízzel, meg még egy féllel, és forrald fel....
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Pici kókuszolajon megpárolom a gombát. A padlizsánt kettévágom és kiszedem a közepét. Beleteszem a gombát, tepsibe helyezem és letakarva 200fokon 30 percig sütöm, majd takarás nélk...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
csirkét-->sütöm+fűszer+párolom+burgonya+párolom+paradicsomszósz+fokhagyma+petrezselyem.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű