50 dkg liszt
25 dkg vaj
25 dkg porcukor
4 tojás sárgája
2 csomag vaniliás cukor
Apró drazsé, cukorka, mazsola... szemnek
Süni alakú sütikiszúró, (vagy valami más.)
A szobahőmérsékletű vajat a liszttel elmorzsolom. Hozzáadom a porcukrot, tojássárgákat és a vaníliás cukrot. Még liszttel jól formázható tésztát gyúrok belőle.
Lisztezett deszkán kb. 5 mm vastagságúra nyújtom, kiszaggatom, mindegyiknek rakok egy szemet.
Előmelegített sütőben sütőpapíron kb. 180 °C-on, 8-10 perc alatt megsütöm.
Másnap, harmadnap sokkal finomabb, mint frissen. Én fém sütisdobozban tartom, és egy hét után is finom puha.
Először tejet egy tálkába langyosítsuk 30 C ° (közel 85 F °). Amikor a tej langyos, adjunk hozzá élesztőt, egy evőkanál cukrot és lisztet, és oldjuk minden összetevő. Hagyd 15 per...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
Ebben a sütiben tényleg nincs semmi extra. Egy nagyobb tálba mértem a hozzávalókat és robotgéppel csomómentesre kevertem a tésztát. Egy magas falú tepsibe sütőpapírt tettem, beleön...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű