2 csirkemell
2 tömlős natúr sajtkrém
2 tojás
só, bors
4 gerezd fokhagyma
2 ek liszt
A csirkemelleket felszeleteljük, kicsit kiklopfoljuk, sózzuk.
A bundához a sajtkrémet, a tojásokat, a reszelt fokhagymát, sót, borsot és a lisztet jól elkeverjük.
A masszába mártjuk a csirkemelleket, és bő, forró olajban kisütjük.
Fokhagymás tejföllel meglocsolva és reszelt sajttal díszítve tálaljuk.
A melleket lebőrözzük, kicsontozzuk, és a húsukat kockákra vágjuk. Az olajban a húst megsütjük, majd amikor szép piros, az apróra vágott vöröshagymát, a tört fokhagymát és egy kevé...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
Az ananászkarikát a csirke bőre alá tesszük,vagy mell esetében egy réteg húsa alá, és megsózzuk. Az olajban vagy margarinban üvegesre pároljuk a hagymát, és a csirkére öntjük. Fóli...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz