2 ek kakaó
2 ek méz
2 egész tojás
200 g porcukor
50 g vaj
40 dkg liszt
2 mk szódabikarbóna
Ezeket gőz fölött kikeverjük, és hozzáadjuk a 40 dkg lisztet, és a 2 mk szódabikarbónát, majd 3 lapot sütünk.
Krém: egy vaníliapudingot és egy epres pudingot 1 rámával és 250 g cukorral kikeverjük. A tetejére olvasztott csokoládé.
A körtét a tál aljára halmozzuk, a többi hozzávalót alaposan elkeverjük, majd a körtére szórjuk. 180 fokon 10-15 percig sütjük
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A zsemléket kettévágjuk, kiszedjük a belsejét. Az üres zsemlék alsó felét cukrozott tejben megforgatjuk, és kivajazott tepsibe tesszük. A zsemle belsejét a túróval összekeverjük,...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
morzsás aljat megsütjük egy kicsit. Ganage-t egyben összemelegítjük. Alapot megszórjuk sűrűn reszelt marcipánnal, ráöntjük a ganage-t és megy a hűtőbe. krémsajtot a cukrokkal 2...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes