1,5 dl víz
20 dkg kristálycukor
1 kocka Ráma
1 csipet só
2+1 csomag kókuszreszelék
18 dkg tejpor
sótlan mandula, vagy mogyoró
A vizet a kristálycukorral 3 percig forraljuk, majd bele az egész margarin, csipet só, tejpor, és végül 2 csomag kókusz. Hagyni kihűlni, majd hűtőbe tenni. Ha már hideg, akkor golyókat formázunk belőle, a közepére mandula, vagy mogyoró kerül, és kókuszba kell beleforgatni.
Adagra nem tudom mennyi lesz belőle, mert már nagyon rég csináltam. Aki tudja, majd írja bele :P
A kekszet összekeverjük a porcukorral, margarinnal és a tejjel. A masszát kétfelé vesszük. Az egyik felébe keverjük a kakaóport és a rum aromát. A másik felébe pedig a mandula arom...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű
A vízbe belekeverjük az ecetet. A liszthez hozzáadjuk a 25 dkg vajat, sót és az ecetes vízzel tésztát gyúrunk. Kinyújtjuk téglalap alakúra és megkenjük az evőkanálnyi puha vajjal,...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű