4 db banán
160 g zabpehely (apró szemű)
1 tábla étcsokoládé
1.
A banánt felkarikázzuk, majd villával pépessé törjük.
2.
A csokit apró darabokra vágjuk.
3.
Hozzáadjuk a kimért zabpehelyhez a banánpépet és a csokit, majd összekeverjük.
4.
Sütőpapírral kibélelt tepsibe evőkanállal kis halmokat készítünk és kissé lelapítjuk őket.
5.
Légkeveréses sütőben 175 C-on 15 perc alatt megsütjük.
A hozzávalókat össze gyúrjuk, és tenyerünkel diónyi méretűre formázzuk,. Bő, forró olajban kisütjük! Frissen, tálaljuk!! PANIROZNI NEM KELL!!
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1. A kétféle tejet, a kókuszreszeléket és a kakóport mérjük egy edénybe és keverjük össze. 2. Elég ha éppen csak felforr, azonnal húzzuk is le a tűzhelyről. Tegyük félre és hagyju...
Elkészítési idő: 20 perc Nehézség: Könnyű