2 tojás
50 g zabpehely
fél kávéskanál szódabikarbóna
pici só
50 ml víz
1 virsli
reszelt sajt
paradicsom
A zabpelyhet, sót és a szódabikarbónát egy tányérba tesszük.
A két tojást felverjük a fél dl vízzel, majd ráöntjük a zabpehelyre és jól összekeverjük.
Egy serpenyőben megolvasztunk és felforrósítunk egy evőkanálnyi kókuszzsírt. Ráöntjük a zabos masszát és egy kanállal egyenletesen eloszlatjuk.
Közepes lángon 3-4 percig sütjük majd megfordítjuk.
Ha elkészült, akkor az egyik oldalára teszünk felkarikázott virslit és paradicsomot majd sajtot reszelünk rá és ráhatjuk a másik oldalát.
Turmixold össze a gyümölcsöket és a mézet.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
cukor az edénybe és 1P/10 F kakaópor 1P/3F vajat és a palmint egy kisebb serpenyőbe megolvasszuk a porcukor és kakaó keverékhez hozzá adjuk a vizet és 5P/ 50 fok/3 F melegítjük...
Elkészítési idő: 10 perc Nehézség: Könnyű
A tojások sárgáját simára kikeverjük a pudingporral. A tojásfehérjét 5 dkg cukorral kemény habbá verjük. Közben a tejet felforraljuk, beletesszük a vaníliás cukrokat és, ha felfo...
Elkészítési idő: 30 Nehézség: Könnyű