Tészta: 35 dkg liszt, 5 dkg margarin, 20 dkg porcukor, 2 db tojás, 2 ek
méz, 2 ek kakaópor, 1 kk szódabikarbóna.
Krém: 9 dl tej, 3 csom tejszínes pudingpor, 20 dkg porcukor, 1 margarin,
Tetejére: csokimáz.
A 9 deci tejben megfőzzük a pudingot és félre tesszük hűlni,
A tészta hozzávalóit összegyúrjuk, ha egy kicsit laza, akkor lisztet tehetünk még hozzá. Két lapot sütünk belőle.
A margarint és a porcukrot habosra keverjük és a pudinghoz adjuk.
A krémet a két lap közé töltjük, a tetejére csokimáz kerüljön.
Sajnos csak másnap lehet szeletelni....
Az élesztőt kevés tejben felfuttatjuk, csipet sóval és cukorral. Összedolgozzuk a por állagú hozzávalókat, majd hozzá keverjük a többi hozzávalót. Annyi tejfölt adunk hozzá, hogy...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tészta hozzávalóit összegyúrjuk. Ha túl ragacsos a tészta kevés kókuszlisztet még tehetünk hozzá. A tésztát két egyenlő részre vágjuk, majd mindkét részt sütőtepsi nagyságúra, kb...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű