60 dkg. liszt,
4 db. tojás,
egy kv. só,
víz.
A lisztet a sóval összekeverem majd hozzáadom a tojásokat és annyi vizet, hogy egy könnyen szaggatható tésztát kapjak.
Egy nagy fazékban felteszek vizet amibe egy kis sót és olajat teszek. Megvárom amíg felforr és apró nokedliszaggatóval a tésztát beleszaggatom. Időnként megkeverem, amikor már minden tészta a vízben van kb.2 perc főzés után leszűröm és lehet tálalni.
Jó étvágyat kívánok.
A krumplit kockára vágjuk, megfőzzük. A hagymát és szalonnát kis kockára vágjuk, lepirítjuk. Összekeverjük a krumplival sózzuk borsozzuk zúzott fokhagymával ízesítjük. Majd kiolajo...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
Sussetek ceklat, egybol felmelegszik a test es a lelek egyarant!!! Igy keszitettem elo: koromkefevel lesikaltam 1 kg ceklat, a hejat rajta hagytam, es felbe-negyedekbe vagtam. Ossz...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű