12,5 dkg liszt
10 dkg vaj
10 dkg Pannónia sajt
+sajt szórás
só
piros paprika
kömény
Lisztet, sajtot, vajat, sót, piros paprikát összegyúrjuk, hidegre tesszük.
Papírvékonyságúra kinyújtjuk, kiszaggatjuk kerek pogácsaszaggatóval.
Megszórjuk reszelt sajttal, majd 180 fokos sütőben pár perc alatt kisütjük.
Minimum kétszeres adaggal érdemes dolgozni
A hozzávalókat összekeverjük, kelesztjük. Három cipóra osztjuk, cikkekre vágjuk, egy szelet paprikás szalámit és sajtot teszünk bele és kifli formájúra tekerjük
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Erdei gyümölcsös csokoládétorta 5 tojásfehérjét kemény habbá verünk, fokozatosan hozzászórunk 5 evőkanál porcukrot, és addig verjük tovább, amíg fényes nem lesz. 5 evőkanál lisz...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
Elkészítése A lisztet elkeverjük a sütőporral, a sóval, bele morzsoljuk a margarint, majd alaposan összegyúrjuk a sajttal és a tejföllel. / a sajtból kb.3 dkg-ot kihagyhat...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű