50 dkg darált háztartási keksz, 4 kanál kakaópor,25 dkg ráma margarin, 2 dl tej,20 dkg cukor,rumaroma
Tetejére: 20 dkg étcsoki,3 kanál olaj
A darált kekszet összekavartam a kakaóval.A tejet a margarinnal és a cukorral addig melegítettem,amíg a cukor elolvadt,hozzáadtam a rumot ,a kekszre öntöttem és összekevertem. 25 x 20 cm-es tepsit kibéleltem fóliávall és belenyomkodtam a masszát.Felolvasztottam a csokoládét,hozzákavartam a 3 kanál olajat és a tetejére simítottam.Dermedés után szeleteltem.
500 ml hideg habtejszínt verjünk kemény habbá, majd adjunk hozzá 400 ml édesített sűrített tejet, és keverjük össze. Ha ezzel megvagyunk, jöhet az ízesítés. Ahogy a kedvünk tartja...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Kézi mixerrel össze dolgozzuk, bele kockázzuk az almát és máris mehet a formába. 180 fokon 45 percig sütjük!
Elkészítési idő: 45 perc Nehézség: Könnyű