2 nagy fej vöröshagyma
A panírhoz
2 g só
12 g sütőpor
150 g búzaliszt (BL55)
15 ml étolaj
230 ml sör - világos
1 db tojás (közepes, "M"-es méretű)
A sütéshez
étolaj
A hagymákat pucold meg, majd 1 cm vastag szeletekre karikázd fel.Szedd szét a karikákat.Egy tálban keverd össze a lisztet, sütőport, sót tojást és az olajat és a sört. Keverd teljesen simára.A hagymakarikákat először mártsd a "panírba", majd 190 C-os forró olajban süsd aranybarnára őket.Szalvétán csurgasd le és kész is! :)
http://anapfenyillata.cafeblog.hu/2014/07/01/citromos-cukkini-lekvar/
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Lesikálva, fóliába csomagolva betettem a 4 óriás krumplit a sütőbe. 180 C fokos sütőben sütöttem majdnem egy órán át.A vaj felén, közepes tűzön addig sütöttem a kolbászt, hogy el k...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes