40 deka cső tésztát megfőztem sós vízben és leszűrtem.50 deka most disznó húst apró kockákra vágva 2 közepes hagymával és fűszerekkel megsütöttem.Lehet darált hússal, vagy csirke mellből is csinálni
A cső tészta 3/4 részét a kiolajozott tepsibe tettem, rá jön a sült hús, 4 darab tojást felvertem egy kicsit amibe tettem 2 deci tejfölt és fűszereket, só bors és ki mit szeret.A sült húsra rátettem a többi főtt tésztát, ráöntöttem a tojásos masszát és reá a reszelt sajtot és egy pár szelet paradicsom és piros paprikát raktam.Be a sütőbe egy kicsit még megsül rajta a tojásos keverék
A hozzávalókat óvatosan, de alaposan összekeverjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
Az összes tej negyedével, és a cukorral felfuttatjuk az élesztőt, majd egy tálban összekeverjük a tészta hozzávalóival, a maradék langyos tejjel bedagasszuk. Konyharuhával letakar...
Elkészítési idő: 10 perc dagaszt Nehézség: Közepes