250g fetasajt
2 evőkanálnyi tejföl
Egy csipet bors
15 szem magozott olivabogyó
3 teáskanálnyi olivaolaj
Az olajbogyókat feldaraboljuk.
A fetát a tejföllel elkeverjük,majd a masszáhiz hozzáadjuk a borsot és az olivabogyókat,és jól összekeverjük(ha hígabbra szeretnénk mehet bele több tejföl).
Díszíthetjük a tetejét olivabogyóval.
Egy órára hűtőbe rakjuk,de akár azonnal is fogyasztható.
Én joghurttal csináltam tejföl helyett,és úgy is nagyon finom.
Az alapanyagokat turmixoljuk össze. Felét reggel másik felét ebéd után igyuk meg. Minden nap frissen készítsük,és igyuk 7 napig. Vagy jó még a cékla,alma,sárgarépa,citromlé+2...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
A csülköt és a kemény tojásokat kis kockákra vágjuk, az újhagymát felkarikázzuk. Mindezeket egy keverőtálba tesszük, s lazán, de alaposan összekeverjük a reszelt sajttal. Kinyújtju...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű