25 dkg Rama, 60 dkg liszt, 20 dkg trappista sajt (+ rokfort is lehet), 2-3 dl tejföl, 1 kávéskanál szóda bikarbóna, 2 evőkanál só (lehet egy kicsit több is)
A hozzávalókat összegyúrjuk, de ne legyen kemény a tészta.
Kis golyókat szakítunk belőle és hármasával az előmelegített ostyasütőben kisütjük.
- hogy ne legyen kemény a tészta tejfölből többet is tehetünk.
- kicsit cicós a sütés, de megéri, mert nagyon fincsi!
A cukrot a vajjal habosra keverjük, ezt követően a vaníliás cukrot, a tojásokat és a rumaromát is belekeverjük. A tejbe keverjük a sütőport és felöntjük vele, jól elkavarjuk, ezutá...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Kikeverjük a tojások sárgáját 15 dkg cukorral a vaníliás cukorral, és a tejjel felengedve, beleöntjük az egycentis karikákra vágott kiflit. Mikor a tejet magába szívta, összekeverj...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű