Beáta Oláhné Puhr
3 órája
Most gyorsan összeütöttem egy kis nasit . A jénai aljába leraktam rumos tejbe áztatott bsbapiskótát, majd leöntöttem egy rétegben dr. Oetker csoki pudinggal, magozott megyet tettem rá. Majd jött a következő réteg rumos tejben áztatott babapiskóta, rá egy réteg dr. Oetker vaniliás puding és a tetejére magozott megy díszítésnek! Már a hűtőben van, ez lesz a vacsoránk!
Nagyon gyorsan elkészül és finom, egyszerű!
Beáta Oláhné Puhr fényképe.
Beáta Oláhné Puhr fényképe.
Beáta Oláhné Puhr fényképe.
A vizet a gyümölcsökkel és a cukorral feltesszük főzni. Ha már forr a gyümölcsös lé, a pudingot a tejszínnel kikavarjuk, és folyamatos keverés mellet beleöntjük a levesbe. Ízesí...
Elkészítési idő: 10 perc Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összegyúrjuk, zsemléket formázunk a tésztából (aminek kissé lágynak kell lennie, nem olyan sűrű mint egy kelt tészta, de nem folyékony, könnyen formázható!), majd lé...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű