30 dkg liszt
26 dkg cukor
3 egész tojás
1 csomag sütőpor
pici őrölt fahéj
30 dkg reszelt sütőtök
A lisztet a sütőporral és a fahéjjal összekeverem. A másik tálban a cukrot és a 3 egész tojást habosra kikeverem, majd beleforgatom a lereszelt sütőtököt és a lisztes keveréket. Vajjal kikent lisztezett tepsibe öntöm. Előmelegített sütőben kb. 25-30 perc alatt /180 fokon/ készre sütöm. Nagyon gyors és nagyon finom.
Mindmegette
A tojásfehérjéket kemény habbá verem. A többi hozzávalót egy tálban összekeverem és óvatosan a fehérjékhez keverem. Gofrisütőben megsütöm.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tojásokat szétválasztjuk, a sárgáját kikavarjuk a cukorral meg a reszelt citromhéjjal, hozzáadjuk a lisztet meg a tejet és csomómentesre kavarjuk. A fehérjét a sóval kemény habbá...
Elkészítési idő: 15 perc Nehézség: Könnyű