4 tojást kettéválasztom..amennyi por cukrot felvesz, kb két marék össze dolgozom + 3 zacsi vanilia cukort.. A fel kiló Mascarponét és fél deci Amarettót is hozzáadom, krémesre keverem.. A felvert cukros tojás fehérje t lassan beleforgatom..a pohárba alulra kv-s amarettóba forgatott piskótát teszek.. Krém után megint áztatott piskóta majd megint krém. A tetejére tejszihabot verek, nem mű flakonost!!!!! Majd piskótával csokival díszítem.. Lehűtve tálalom..
◾️A gyümölcsöket kb. annyi vízben, amennyi ellepi, főzni kezdjük. ◾️Hozzáadjuk a fahéjat, a szegfűszeget (ezt teatojásba teszem és így kerül a levesbe, hogy utána könnyen kivehető...
Elkészítési idő: 20 perc Nehézség: Könnyű
x
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű