Az almát lereszelem, összekeverem a cukorral, és állni hagyom fél órát.......... Kinyomkodom a levét nagyjából, belekeverem a fahéjat, és a diót. A tészta hozzávalóit összegyúr...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Egy kb. 24x30 -es tepsit kibélelünk sütőpapírral, vékonyan lekenjük margarinnal és elosztjuk rajta az előzőleg megpergelt diót. A tojások fehérjét kemény habbá verjük a cukorral, m...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű