5 db tojás
20 dkg porcukor
20 dkg liszt
1 csomag sütőpor
1 csipet só
2 ek kakaópor
1 dl olaj
1 dl víz
1 kd alma
1 kk fahéj
Krém:
25 dkg ráma
2 csomag vaníliás puding
20 dkg cukor
A tepsit kibélelni alufóliával, majd beleteríteni az almát szeletekre vágva, amit előtte fahéjas cukorral összeforgattam. A tojás sárgákat kikeverni cukorral, olajjal, vízzel., majd a sütőporral elkevert liszttel és a felvert tojás fehérjét belekeverni és ráönteni az almára és előmelegített sütőben 180 fokon megsütni.
A pudingporból pudingot készíteni, majd, ha kihűlt a vajat belekeverni és a megsült és és a tepsiből kifordított tészta tetejére kenni, csoki mázzal befedni.
Lépés 1: Keverjük habosra a Rama Vajas Ízt a cukorral és a vanillincukorral, majd keverjük hozzá egyenként a tojásokat, majd a sütőporral és a csipet sóval elkevert lisztet, vég...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Közepes
Összekeverni, ecetet a végén tesszem a masszába. Vizes kézzel gombócolunk és fórró olajban kisütjük
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A krémhez a zselatin lapokat áztasd hideg vízbe 5 percre. A citromlevet a vízzel és az édesítővel forrald fel, add hozzá a megpuhult zselatin lapokat és keverd el, hagyd hűlni. A k...
Elkészítési idő: 70 perc Nehézség: Közepes