10 dkg liszt,4 tojás,12 dkg porcukor,fél k.k.sütőpor,2 dkg kakaópor,csipet só!Ez a tészta,175 fokon sütni!KRÉM:2 dl habtejszín,10 dkg étcsoki! !
10 dkg liszt,4 tojás,12 dkg porcukor,fél k.k.sütőpor,2 dkg kakaópor,csipet só!Ez a tészta,175 fokon sütni!KRÉM:2 dl habtejszín,10 dkg étcsoki! Megolvasztom a csokit a tejszínben,amikor teljesen kihűlt habbá verem!A kihűlt muffinok tetejét levágom,közepébe a krém,a tetejét pedig csokiba mártani,amihez gőz fölött 6 dkg vajat és 10 dkg étcsokit olvasztok,amit kicsit hagyok hűlni!
1. A tésztához a hozzávalókat összegyúrjuk, és annyi tejet adunk hozzá, hogy ne legyen túl száraz a végeredmény. 2. A vajat a porcukorral alaposan kikeverjük, majd hozzáadjuk, a...
Elkészítési idő: 15 perc: Nehézség: Könnyű
Mindent összekeverünk és 150 fok 20-25 perc.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tésztához a szódabikarbónás lisztben elmorzsoljuk a zsírt, majd hozzáadjuk a porcukrot, a mézet és a tojásokat. Összegyúrjuk, és 3 lapot sütünk belőle takarékon. A krémhez a ví...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű