1 db tojás
2 tojásfehérje
pár csepp stevia
1 evőkanál kókuszliszt
kókuszolaj a sütéshez
1 db-hoz!!!
Minden hozzávalót összekevertem. Előmelegítettem a 32 cm-s palacsintasütőt közepes lángon, s vékonyan megkentem kókuszolajjal. Ráöntöttem a masszát, amit egy fa pálcával terítettem szét egyenletesen rajta. Elegendő volt az egyik oldalát megsütnöm, nem kellett megfordítanom. :)
A töltelék ebben túró reszelt citromhéjjal, citromlével és bourbon vaníliával. De természetesen mindenki ízlése szerinti töltelékkel tálalja. ^^
Habverővel összekeverni az alapanyagokat és készen van :) Előbb csak a cukor 2/3 -át adjuk hozzá, még mielőtt krémesedne a cukor másik felét.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Megtisztítjuk és felaprítjuk a vöröshagymát. Megpirítjuk a felolvasztott zsírban, azután 1,5 dl vízzel lassan édesre, puhára pároljuk, majd zsírjára sütjük. Közben kb. 2 x 2 cm-...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A zabpelyhet tedd a tejbe és hagyd állni legalább 10 percig. Rakd bele a mézet és keverd össze. A banánt szeleteld fel és tedd bele az aprított dióval együtt. Majd kavard bele a fa...
Elkészítési idő: 15 perc Nehézség: Könnyű