1 banán
2ek zöldbanán liszt
1/2 tk konjac liszt
1csipet só, stevia (nekem tilos ugyh.egy nagyon pici mézzel helyettesítettem)
Kókuszzsír a sütéshez
Szósz: 1tk karobpor, csipet konjac liszt, annyi víz amennyivel csokoladeontet állagú lesz.
Az egészet összekeverjük és közepes hőfokon 30 percig sütjük. Forrón megkenjük a tetejét lekvárral és leöntjük olvasztott csokival. Ha lehűlt rászórjuk a darát és kész.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tojás fehérjét felverjük, a többi hozzávalót jól összekeverjük, utoljára adjuk hozzá a habot, ezzel óvatosan keverük össze. Tűpróbáig sütjük. Ha kihűlt felkockázzuk, mázba mártju...
Elkészítési idő: 2,5-3 óra Nehézség: Könnyű
Elkészítés Elsőként elkészítjük a tölteléket: a reszelt almába beleszórjuk az eritritet, majd félretesszük. Felolvasztjuk a ghee – t és a tészta összes hozzávalóját belekeverjü...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű