20 dkg liszt
1 dl tej
1 csomag sütőpor
10 dkg margarin
1 csipet só
10 dkg cukor
1 tojás
sok-sok eper
Kivajazott piteformába tesszük a feldarabolt gyümölcsöt. Lisztet, sütőport, sót, cukrot összekeverjük. Hozzáadjuk a felolvasztott vajat, tojást és a tejet. Ebből egy lágy tésztát kapunk, amit 1 órán át a hűtőben pihentetünk. Pihenés után gombócokat formálunk a tésztából és úgy rakjuk a gyümölcs tetejére. Előmelegített sütőben 25-30 perc alatt, 180 fokon megsütjük.
Bármilyen gyümölcsből elkészíthető!
8 tojásból piskótát sütünk.
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
A lisztet a vajjal összekavarjuk. A cukrot, a citromlét, a mézet, a reszelt citromhéjat is hozzáadjuk. A vaníliaaromával ízesítjük és jól összegyúrjuk a tésztát. Fóliába csomagolju...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Mindent összegyúrni, keleszteni. Kb. 1 óra múlva újra gyúrni, 30 percig pihentetni. Újra gyúrni, kisujjnyi vastagra nyújtani, kiszaggatni, konyharuhával letakarni, ha szépen megnőt...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű