2 evőkanál kakaópor
2 evőkanál mézet
2 egész tojás
20 dkg porcukor
5dkg rama
1 kávéskanál szódabikarbóna simára keverünk
Krém:
1 vaniliás és 1 puncsporból fél-fél tejjel főzzük.
1 rama
20dkg porcukor
Ezt gőz fölött 5 percig kevergetjük. Ezt követően belekeverünk 50 dkg lisztet , összegyúrjuk ha kell egy pici tej. 5 részre osztjuk tepsi hátán laposra kenjük.
A rizsből a tejjel és ízlés szerinti cukorral tejberizst készítünk, majd, amikor sűrűsödik, beleolvasztjuk a vajat is, és teljesen kihűtjük. A citrom héját lereszeljük, levét kifa...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Krém: A tejet a liszttel megfőzzük, ha kihűlt hozzákeverjük a cukrot és margarint. Még hozzáadjuk a darált diót és a rumot. Máz: A tojásfehérjéket felverjük, hozzáadjuk a cuk...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az összetevőket összekeverem sütöm , utána mázba forgatom,utána a kókuszba .
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű