35×23 tepsi
1 kg háztartási keksz
1,30 dkg tejföl
50 dkg sütés álló csokikrém
6-7 evőkanál cukor
4 csomag vaníliás cukor
A tetejére:
10 dkg csoki+1 evőkanál olaj
A tejfölt a két fajta cukorral csokikrémmel jól kikavarom.A keksszel el kezdjük kirakni a tepsinket,megkenjük csoki krémmel,megint keksz sorosan rakjuk míg el nem fogy a csokikrém meg a keksz.
A tetejére víz gőz felett megolvasztom a csokit és rácsurgatom a tetejére.
Hűtőbe rakjuk éjszakára addig a kekszünk megpuhul.Másnap szeleteljük.
Elkészítése: A lisztet keverjük össze egy csipet sóval, majd adjuk hozzá a vajat (v. zsírt) és gyors mozdulatokkal morzsoljuk össze. (én zsírral készítettem, mert attól még fino...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Habhoz a maradék fehérje+13 dkg cukor
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Egy tálban elkeverjük a lisztet, porcukrot, kakaót, tojást, sütőport és a mézeskalács-fűszert (fahéj vagy fúszerkeverék). Egy kisebb edényben alacsony lángon felolvasztjuk a vaj...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes