A palacsinta batyunál csak a tészta egyik oldalát kell csak megsütni.
Töltelék lehet bármi,puding,vagy diós krém,vagy csoki krém.
A palacsinta négy sarkát összefogjuk,összenyomjuk.Melegen csináljuk mert ilyenkor a tészta még könnyen ragad.És ezután kisebb bögrékbe beleállítom,hogy így hűljön ki és a formája megmaradjon.
Olvasztott csokival csurgatom,porcukorral szórom.
Tejszínt és cukrot felfőzzük, formáljuk, szálasan felfut, és néhány percig főzzük. Hozzáadjuk a vajat, ha elolvadt a krémben a vaj, ismét forraljuk pár percig. Levesszük a tűzről,...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű