50 dkg liszt
10 dkg olvasztott vaj
2 tojás sárhája
pici só
1 bögre langyos tej 3 ha kell még fél bögre
5 dkg élesztő
fél dl rum
fél citrom reszelt héja
3 evőkanál cukor
50 dg sima liszt, 10 dg olvasztott vaj, 2 tojás sárgája, pici só, 1 bögre langyos tej, ha szükséges még fél b., 3 evőkanál cukor, 5 dg élesztő, fél dcl rum, fél citrom héja reszelve . A liszt közepén gödröcskébe bele a tej, cukor, élesztő. Ha beindul hozzá adom a többi hozzávalót, dagasztom jó hójagosra, és kelesztem. Mikor duplára nő, kisodrom, ujnyi csikokat vágok megsodrom és fantázia szerint tekergetem, csomó, csiga , bármi. Forró olajban, bő olajban kisütöm. Ez külömben glutén mentes, de így is fincsi volt. Sok sikert!
A gyárinál finomabb, szebb - és sokkal küzdelmesebb. Az öntudatos karácsonyfadíszítő egy percet sem habozik, ha döntenie kell, hogy boltban kapható, vagy saját készítésű hab...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
A száraz anyagokat összekeverjük, majd mehet bele a a répa az olaj és a tej is. Kis tálkákba vagy bögrébe rakjuk, és mikróban sütjük a tálkába rakott mennyiségtől függően 2-3 perc...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű