30 dkg étcsokoládét
10 dkg vaj
Ezeket összeolvasztjuk
4 egész tojás
30 dkg cukor
2 cs. v.cukor
Ezeket habosra keverjük.
Majd hozzá adjuk az olvasztott csokit.
14 dkg liszt
10 dkg öregre vágott dió.
Ezeket még a krémhez keverjük.
180 fokon 20 percet sütjük.
Vanilia fagyival tálaljuk.
A lisztet a cukorral keverjük össze, és morzsoljuk bele a vajat, majd a tojással dolgozzuk össze. A sütőpapírral bélelt tepsibe nyújtsuk bele. Előmelegített sütőben, 165°C-on süs...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
20 dkg darált mák, 4 egész tojás, 5-8 dkg darált eritrit, 2 alma reszelve / nem kell a levét kinyomkodni /, tl. szódabikarbóna, tk. almaecet. Az egészet egy tálban alaposan összeke...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat turmixba teszem és 30 másodpercig turmixolom, majd pohárba öntöm és aprított mandulával megszórva kínálom.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű