1 kg pulyka darálthús
2 tojás
4 gerezd fokhagyma
fél-egy bögre aprószemű zabpehely pár percre beáztatva annyi vízbe, h épp hogy ellepje(majd beszívja magába)
só, bors, őrölt római kömény (Paprika is lehet, római kömény ki is maradhat)
1-2 ek libazsír (vagy olaj, ha az nincs)
1-2 ek víz, ha túl sűrű a massza
Jól összedolgozni. Én egyben szoktam kisütni őzgerinc vagy ládaformában a sütőben, azt előtte ki kell olajozni vagy zsírozni. De lehet pogácsáknak is kisütni olajban.
Ha egyben sütöd, akkor 180-190 fokon kb. 1 óra, vagy 1 óra 15 perc, látni fogod, amikor már szép barna a teteje.
Lehet bele nyomni egész főtt tojásokat, akkor szép lesz, amikor szeleteled. Vagy főtt répát egyben.
A csirkét megmossuk és kívül-belül befűszerezzük a fűszersóval. 30 percig pihentetjük. A fokhagymát áttörjük és összekeverjük az olajjal. Fogunk egy tepsit, öntünk bele 2 dl viz...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A megtisztított csirkeszárnyakat a só, őrölt pirospaprika, őrölt fekete bors, őrölt kömény és zúzott fokhagyma (lehet vágni is) keverékében megforgatjuk, és bő forró olajban kisütj...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű