45 dkg liszt,1 csipet só,15 dkg porcukor,10 dkg darált dió,30 dkg vaj,2 csomag vanília,3 tojássárgája,1 citrom reszelt héja.
A hozzávalókat összegyúrjuk,30 percig pihentetjük,majd ismét összegyúrjuk,hogy puha könnyen kezelhető legyen.Hengert formálunk belőle és kb 70 db-ra felvágjuk.Lehet kisebbre,nagyobbra,ki mekkorát szeretne.
Darabonként kicsit megsodorjuk,kifliformára hajtjuk.Sütőpapírral bélelt tepsibe tesszük,majd előmelegített sütőben,(180 fok) kb 10 perc alatt megsütjük.
A forró kifliket vaníliás porcukorba hempergetjük.
Hozzávalók: 0,5 kg teljes kiőrlésű tönköly liszt, 5-6 dl langyos víz, fél élesztő, egy evőkanál só, teáskanál szódabikarbóna, igény esetén magok (ekkor lehet, hogy kicsit több vize...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az élesztőt a cukorral felfuttatom,egy nagyobb tálba a lisztet beleszitálom a többi hozzávalókat is hozzáadom,a felfuttatót élesztővel könnyű laza tésztát dagasztunk.Letakarva mele...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Minden összekutyultam és egy sütőpapírral bélelt jénaiban kb 40 percig sütöttem 185 fokon.
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű