6-8 csirke comb
4 zsemlye
4-főtt kemény tojás
2-nyers tojás
Zöldség zöldje
só
őrölt bors
őrölt majoranna
zsemlye morzsa szükség szerint
olaj v.zsír
A combokat enyhén be sózöm néha a fűszerekkel is be kenem enyhén jobb íz miatt!!! A kemény tojásokat és a zöldség zöldjét fel aprítom a szemlyéket vízben áztatom utánna alaposan ki facsarom és össze keverem a főtt és a nyers tojásokkal egy jó teás kanál két két jó késhegynyi bors és majoranna társaságában ha túl lágy akkor kell hozzá némi morzsa.Mikor kész a töltelék kanál fejével ki latítom a bőrt és alá kanalazom !!!Ha plusszot is akarok őz gerinc sütőben akkor arányosan növelem az adagot !!!Sütés alá olaj vagy zsír meg kb.3-deci víz amig kész nem lessz.Nagyon javitja ha krumpli is van vele sütve amit berakás előtt kicsit meg kell sózni !!
Gyúrjuk, és azonnal felhasználhatjuk. 170 fokos sütőben nekem épp 8 perc alatt sültek meg az adagok, de nálunk most kicsi sütik készültek, szerintem 10 perc lesz a szintidő.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű