csoki és amit a fantáziád elbír :)
A bonbon formát kend ki csokival ( beleönteni, vagy egyenként kikenni ) , fejtetőre állítva kicsorgatni a felesleges csokit. Lehűteni. Ha megdermedt, akkor mehet bele a töltelék ( bármi, pl konyakban áztatott aszalt gyümölcs, tejszínes csoki stb ) Ezzel együtt újra meghűteni, de ha nagyon folyós a töltelék, akkor jobb inkább a mélyhűtőben megkocsonyásítani. Majd jöhet a talpalás. Olvasztott csokival lezárjuk. Ha megdermedt, kiforgatjuk a szilikonformából.
A liszteket és cukrot összekeverjük, a puha vajjal elmorzsoljuk, összeállítjuk, ha ez nem sikerülne akkor adjunk hozzá tejfölt. A tésztát kettévesszük és az egyik részébe belegyúr...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
1. A lisztet, a porcukrot, a fűszert és a szódabikarbónát egy nagy tálban összekeverjük. 2. Ezután hozzáadjuk az enyhén megolvasztott margarint. Nálam ez úgy nézett ki, hogy mikró...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű