Igazából, ez az a pofonegyszerű étel, ami mindig sikert arat nálunk. Nincs is hozzá recept, hisz ki ne tudná betolni a csirkecombokat a sütőbe ;)
Inkább csak ötletnek hozom, ha épp valaki egy gyors, egyszerű de finom ebédre, vacsorára vágyik. Én mindig szeretem, ha egyszerű receptekre találok az interneten, nagyon jól jön hétköznap :)
5 db csirkecombot megmostam, leszedtem a bőrét és tetszés szerint fűszereztem. 3 db közepes hagymát felkarikáztam, kibéleltem vele a tepsit, rádobtam 3-4 gerezd fokhagymát, majd rápakoltam a csirke combokat. 200 okon 50 percig letakarva sütöttem, majd 20 percig takarás nélkül, hogy szép piros és ropogós legyen.
A fűszereket ízlés szerinti mennyiségben keverjük össze. A combokat vágjuk ketté, majd alaposan dörzsöljük be az összekevert fűszerkeverékkel, és hagyjuk pár órát (v. egy egész éjs...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Először készítsd el a bolognai ragut: kókuszolajon dinszteld meg az apróra vágott vöröshagymát, majd rakd hozzá a darált pulykahúst is és állandó kevergetés mellett főzd kicsit, ut...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű