500 g zöldbab
2 pár virsli (update vagy más magas hústartalmú, cukormentes virsli)
Pár karika száraz kolbász
2 db főtt tojás
4dl tejföl
piros paprika
bors
fokhagyma
pici só
Reszelt sajt
A zöldbabot megpároljuk, majd serpenyőben fűszerezett tejföllel (2dl) (fokhagyma, paprika, bors) összekeverjük. Tepsibe tesszük a felét, rá mehet u1 virsli, száraz kolbász, főtt tojás, rá a maradék bab, tetejére sajt, tejföl. 200 fokon 30 perc alatt készre sütjük.
csirke-->pirítom+só+bors+fokhagyma-->puhára főzőm+liszt+tejfől+mustár+1-2 dl víz-->összekeverem+húshoz adom :)
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A zsemléket tejben áztatom, a megtisztított májat ledarálom, és a hagymával, fokhagymával, tojással, sóval, borssal, majorannával összekeverem, ha kell teszek hozzá még zsemlemorzs...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Krumplit meg kell hámozni, karikára vágni. Vajat, rozmaringot, hagymát, fokhagymát megpárolni. Tejet hozzáönteni, sózni, borsozni. Krumplit körkörösen rárendezni. Fedő alat...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű