Zöldbabot, karfiolt, brokkolit, pár karika sárgarépát megfőztem fűszeres vízben (só, bors, Majoránna, bazsalikom, piros paprika). Majd beleborítottam a tepsibe, rákarikáztam 3 db magas hústartalmú virslit, és leöntöttem 3dl tejföllel, amibe előzőleg kevertem még fűszereket (só, majoránna, bazsalikom, piros paprika), egy gerezd fokhagymát és 1 fej vöröshagymát vágtam rá még a zöldséges virslire. Tetejére light trappista sajtot reszeltem.
200 fokon 20 perc alatt készre sütöttem.
A burgonyákat megpucolom, és vékony, 3-4 mm vastag karikákra szeletelem sózom borsozom hozzáadom at apróra tört fokhagymát császárszalonnát és jól összerázom. Egy yénai tálat k...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Húst besózom. Krumplit lereszelem. Panír: liszt+tojás+reszelt krumpli+húst bele forgatom-->kisütöm olajba :)
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A krumplikat alaposan megmossuk, sós vízben feltesszük főni. Ha megpuhultak, kivesszük őket, megpucoljuk és felkarikázzuk őket. A tojásokból tíz perc alatt keményt tojást főzünk,...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű