db padlizsán
25dkg gomba (Ha valaki nem szerei, akkor csirkemell, darált hús...stb is jó, ízlés szerint fűszerezve)
2-3 szelet light sajt
Fűszerek: só, bors, majoranna
Pici kókuszolajon megpárolom a gombát. A padlizsánt kettévágom és kiszedem a közepét. Beleteszem a gombát, tepsibe helyezem és letakarva 200fokon 30 percig sütöm, majd takarás nélkül még 20 percig. A sütés vége előtt 10perccel tettem rá a sajtot, hagytam, hogy szépen rápiruljon.
1. Melegítsd be a sütőt 200 fokra. 2. Készítsd elő a zöldségeket: szeleteld fel vékonyan a krumplit, kicsit vastagabban a hagymát, és vágd negyedekbe a répát. 3. Egy nagyobb serp...
Elkészítési idő: 155 pec Nehézség: Könnyű
A káposztát egészben egy fazékba tesszük. Forró vízzel leöntjük és felforraljuk. Ekkor lehúzzuk a tűzről és lefedjük 1-2 órára. Így jól formázható lesz, nem fog elszakadni töltésko...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű