Anikó Bach Nem, dehogy! 32 fokon kevertem össze a tejben oldott lúgot és az olajokat, de csak egy nagyon vékony szalagfázisig. Szétöntöttem annyi edénybe, ahány réteget szerettem volna csinálni. A legalsóval kezdtem: bekevertem pudingra, superfat, illat, öntöttem a formába. És így az összesnél. Mire a kövi réteget megcsináltam, addig az első a formában olyan lett, hogy bátran lehetett rá önteni. Közben a többi edénybe is bele-belekavargattam kanállal, hogy ne szilárduljon össze állásában. A legutolsó réteget is szuperjól lehetett még keverni és önteni is. Annak érdekében, hogy tovább keverhető maradjon a massza, általában 65% olívaolajjal dolgozom, de tovább is hagyom érni a szapit: 8-10 hétig smile hangulatjel
A húst kockákra vágjuk. A savanyú káposztát átmossuk. A szalonnát, hagymát, paprikát és a paradicsomot kisebb kockákra vágjuk. A szalonnát kipirítjuk, megdinszteljük rajta a hagym...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat botmixerrel összekeverjük. Fagylaltgépben fél órát keverjük. 3 órára mélyhűtőbe tesszük fagyasztani.
Elkészítési idő: 5 perc Nehézség: Könnyű
Ahogy szoktad, készítsd el a palacsinta tésztát. A szalonnákat süsd meg, majd tedd félre, hogy egy kicsit kihűljön. Közben keverd meg a palacsinta tésztát és töltsd egy kiürült,...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű