1 l tej
4 db tojássárgája
10 dkg cukor
2 ek. liszt
2 cs. vaniliás cukor
2 dkg vaj
A tojássárgákat a cukorral, a liszttel és kb. 1 dl tejjel összekeverjük csomómentesre.
A tejet a vaniliás cukorral feltesszük a lángra, és amikor felforr, akkor hozzáöntjük a tojásos-lisztes keveréket.
Összeforraljük, közben kevergetjük.
Mikor kész, levesszük a lángról, és beletesszük a vajat, majd elkeverjük benne.
A tejszínt a cukorral felforraljuk. Forrón belekeverjük a 140 g vajat és a kakaót. Erős szálra főzzük, ha kihűlt a maradék vajjal kihabosítjuk a krémet.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A palacsinta hozzávalóit összekeverjük, és kisütjük. A diót összekeverjük vanília kivonattal, az édesítőszerrel, és hozzáöntjük a forró tejet. A palacsintákat megtöltjük vele, majd...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tojások sárgáját a megpuhított margarinnál és a cukor háromnegyed részével habosra keverjük. Az élesztőt egy kanál langyos tejfölben feloldjuk, és a kikevert tojássárgájával jól...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű