25 dkg liszt, 20 dkg vaj, 10 dkg cukor, 10 dkg darált dió
A hozzávalókat összegyúrjuk és apró kifliket formázunk vagy kiszaggatjuk. Előmelegített sütőben sütjük. Ha kisült, van.cukros porcukorba hempergetjük még melegen.
Mindent összekeverni, kidolgozni. A végén hozzáadni 8 dkg olvasztott vajat. Kiszaggatni, és 1 órát pihentetni, majd forró olajban kiütni.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tészta hozzávalóit összegyúrjuk, jól kidolgozzuk és 2 cipóra osztjuk. Közben elkészítjük a krémet. A 4 tojásfehérjét 8 dkg cukorral felverjük, és félretesszük. A túrót 12 dkg cu...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
Habverővel a vajat és nádcukrot habosra kevertem. Hozzáadtam a fahéjat kevertem egy kicsit és a tojásokkal is jól összekevertem. A sót a liszttel elkevertem és fakanállal keverte...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű