170 gr erdei gyümölcs
100 gr min. 70%-os étcsoki
80 gr őrölt dió
100 gr őrölt mandula
2 ek. (15 gr) holland kakaópor
4 ek. (60 gr) xilit, vagy eritrit
2 tojás
1 vanília rúd kikapart belseje
4 ek. (40 gr) olvasztott kókuszolaj
1 kk. szódabikarbóna
Az erdei gyümölcsöt (ha mirelitet használsz), akkor olvaszd ki, vízgőz felett pedig olvaszd fel a csokoládét. Az erdei gyümölcsön kívül mindent keverj jól össze keverőgéppel, majd legvégül add hozzá az erdei gyümölcsöt is keverd bele lapáttal és egy kb. 19 cm átmérőjű kerek, szilikon formába öntsd bele a masszát és szépen egyengesd el. Melegítsd elő a sütőt 160 fokra és süsd 20-25 percig.
spracuji těsto, vyválím, vykrájím čtverečky, naplním (makovou či tvarohovou či povidlovou náplní), udělám koláček potřu vajíčkem a dám péct. Peču na 160st.\r\nPo upečení inhed potř...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tészta hozzávalóit a tojás nélkül összemorzsolom, majd a tojással tésztává gyúrom. Kinyújtom és kibélelem vele a 20 cm átmérőjű piteformát. Megszurkálom és a hűtőbe teszem, míg...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű