8 tojás
, 25 dkg trappista sajt,
30 dkg fagyasztott csemege kukorica,
5 dl tejföl, só
A tojásokat sós vízben keményre főztem, leszűrtem és hagytam kihűlni. A kukoricát sós vízben lassú tűzön puhára főztem. A sajtot nagylyukú reszelőn lereszeltem.
Cseréptálba rétegeztem, előbb a szeletelt tojást, utána a kukoricát, a tejföl felét és a sajtot, majd mégegyszer megismételtem ugyanezt.
Sütőben 180 fokon 20-25 perc alatt átsütöttem
A hozzávalókat habverővel simára keverjük (lehet turmixolni is). A végeredmény egy krémes állagú, telesen homogén szerkezetű öntet lesz. Hűtőben pár napig eltartható. Bármilyen f...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű
A hidegre behűtött tejszínt elkezdjük felverni a robotgéppel, majd ha félig felvertük hozzáadjuk a pudingport. Hamar finom masszát kapunk, majd a gőz felett megolvasztott étcsokolá...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű