50 dkg sima liszt,
1 tk cukor
1 tk só
2 dl tej
2 dkg élesztő
1 tojás
10 g vaj
kenés: 1 tojás
Ebből dagasztok egy szép feszes tésztát, mikor szép sima a tészta felülete, (nem kel keleszteni) akkor 10 egyforma darabra vágtam, kigömbölyitem, 15 percet egy konyha kendővel letakarva hagyom pihenni, majd elővettem egy lapos tányért vágtam rá egy sütőpapirt,, erre fogom rakni, minden gombócot egyesével kb kistányér méretűre nyujtottam, lekentem olvasztott vajjal és egymásra rakom őket mindet megkentem vajjal, az utolsót nem, letakartam folpackkal...és 30 percre a hűtőbe tettem. Mikor letelt az idő kivettem és szép nagy kerekre nyújtottam kb 40 cm-re. Majd feldaraboltam 16 cikkre, ezt tekertem fel, tepsire sorakoztattam, és 40 percet letakarva kelesztettem, majd lekentem tojással, megszórtam szezám maggal 190 fokon sütöttem 15-20 percet, ez sütő függő,
http://amiakonyhambolkikerul-hu.webnode.hu/news/csokis-vanilias-csigak/
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
150 ml langyos tejben pici cukorral felfuttatjuk az élesztőt. A többi hozzávalót (kelesztő)tálba mérjük, hozzáöntjük a megkelt élesztőt és a maradék tejjel kelt tésztát dagasztunk...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű